kentbirtarim@gmail.com l 0(376) 212 69 33

Hakkımızda

2015'den beri Çankırı'da siz değerli müşterilerimize hizmet veren firmamız, ana faaliyet konusu olan endüstriyel fırça, hırdavat ve tarım  ürünlerinde ve diğer teknik malzemelerde kalite ve ürün çeşitliliğini sürekli ileriye taşıyarak, tecrübeli kadrosu, geniş malzeme mevcuduyla, fiyat ve ödeme avantajlarıyla faaliyetine devam etmektedir.

VİZYONUMUZ

Yenilikçi ve yaratıcı çözümleri ile müşterilerimize, hissedarlarımıza, çalışanlarımıza, iş ortaklarımıza ve topluma en üst düzeyde değerler yaratarak, çevreci anlayışla dünya standartlarında üretim yaparak, pazarda lider olmaktır. Öğrenmeye, gelişime ve paylaşıma açık, kurum değerlerini sahiplenen yüksek performanslı insan kaynağı yaratmak, sahip olunan tüm yetkinlikleri sermayemiz olarak uzun vadeli beraberliği sağlayıcı ortam hazırlamaktır.

MİSYONUMUZ

Doğrudan ve şeffaf bir iletişime, çalışanların yeteneklerine, yetkilendirmenin önemine inanan, onlara insiyatif kullandıran ve buna uygun iş ortamını oluşturan; temel değerlerimiz doğrultusunda; çalışanlarına ve müşterilerine iş ahlakı, dürüstlük, kalite ve çözümcü anlayışından taviz vermeyen bir kuruluş olarak pazarda tercih edilen iş ortağı olmaktır.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Ülke ekonomisine önemli katkılarda bulunan, topluma ve çevreye karşı sorumluluklarının bilincinde, sürdürülebilir gelişmeyi yaşam şekli yapan, teknoloji ve kalite açısından sektöründe şider bir kuruluş olarak hedefimiz müşterilerimize en yüksek faydayı sağlayacak ürün ve hizmetleri en iyi çözüm ortağı olarak sunmak ve sürekli müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Tüm çalışanlarımız birbirlerini de birer müşteri olarak görmeli, Süreç Yaklaşımı ile Sürekli İyileştirme'yi esas alarak Sıfır Hata'yı hedeflemelidir.

KURUMSAL DEĞERLER

Dürüst, güvenilir ve şeffaf bir şirket olmak. Müşterilerin başarısına katkıda bulunmak. Yenilikçi ve dinamik gelişime inanmak. Sosyal sorumluluk ve çevre bilincine duyarlı olmak. Ekip çalışmasına inanmak. Üretim ve pazarlama süreçlerinde kalite odaklı olmak.